Astăzi, Școala noastră a făcut parte din evenimentul #Alors_on_fête – La 27e édition de la Semaine de la langue française et de la Francophonie – organizat de Inspectoratul Școlar Județean Călărași și Biblioteca „Alexandru Odobescu”

🇫🇷 Astăzi, Școala noastră a făcut parte din evenimentul #Alors_on_fête – La 27e édition de la Semaine de la langue française et de la Francophonie – organizat de Inspectoratul Școlar Județean Călărași și Biblioteca „Alexandru Odobescu”, Călărași.Imaginile de mai jos sunt grăitoare. Elevii școlii au participat la atelierele organizate în cadrul evenimentului: dans, muzică, pictură, Tik Tok. Toți elevii participanți din școala noastră vor primi diplome! Mulțumim doamnei inspector de Limbi moderne, prof. Adriana Butoi, pentru frumoasa organizare! 💙🤍❤️

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support