Azi Domnul Isus nu mai este la Betleem, nici în Nazaret sau Israelul de altădată, El este acolo unde este dorit, într-o inimă ce ţine loc de iesle, într-un loc în care poate creşte… în sufletele pure ale copiilor!

Azi Domnul Isus nu mai este la Betleem, nici în Nazaret sau Israelul de altădată, El este acolo unde este dorit, într-o inimă ce ţine loc de iesle, într-un loc în care poate creşte… în sufletele pure ale copiilor!

„Odată cu nașterea Sa, Isus a adus mai aproape de noi veșnicia și împreună cu ea, credința că vom fi și noi cu El.”

Sărbători cu pace, bucurii , sănătate!

#Parteneriata_Biserica_Grădiniță_Școala

#În_ziua_de_Crăciun

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support