″De Sfintele Sărbători să deschidem ușa pentru oaspeți dragi și inima pentru speranță, bucurie și lumină. Să fim mai buni și să privim înainte cu încredere, știind că, dacă avem credință, drumul din fața noastră va fi presărat cu împliniri”.

″De Sfintele Sărbători să deschidem ușa pentru oaspeți dragi și inima pentru speranță, bucurie și lumină. Să fim mai buni și să privim înainte cu încredere, știind că, dacă avem credință, drumul din fața noastră va fi presărat cu împliniri”.

Fie ca Pruncul născut în ieslea din Bethleem să vă umple casele și viețile cu bucurie, sănătate și multă înțelepciune pentru anul care vine!″

Multumim mesagerilor lui Moș Crăciun- domnului Primar Theodor Aniel Nedelcu-Pațurcă, Consiliului Local al comunei Borcea, domnului Eric Elian Arnaud Charmetant- pentru surprizele oferite copiilor, dar și pentru aprecierea față de personalul Liceului, prin implicare si darurile oferite!

Școlarii și preșcolarii Liceului Tehnologic Nr.1 Borcea vă urează Sărbători fericite alături de cei dragi!

La mulți ani!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support